TEKLİF AL

Boğazda iftar – Teknede iftar – fiyatları

Boğazda iftar – Teknede iftar 

11 ayın sultanı ramazan ayı geldiği zaman herkesin içerisinde bir huzur oluşur. Özellikle iftarı beklerken dini görevi yerine getirmek ve sevilen kişilerle beraber bir araya gelerek iftarı açmak, bambaşka ve güzel duyguların ortaya çıkmasına vesile olur. Tabii bunu bir de teknede iftar İstanbul Boğazı üzerinde gerçekleştirmek, boğazın dört bir yanındaki camilerden gelen ezan sesleriyle orucu açmak, paha biçilemez bir ana şahitlik etme şansını sunabilmektedir. İslamiyet’in merkez şehirlerinden biri olarak ön plana çıkan mega şehir İstanbul çerçevesinde, teknede iftar fiyatları kapsamında da herkesin bütçesine uygun şekilde bunu gerçekleştirmesine fırsat sunmaktadır.

Sevdiklerinizle ve dostlarınız ile birlikte geçmişten günümüze kadar İslamiyet’e ev sahipliği eden şehirlerden biri olan İstanbul, ruhunuzu dinlendirecek ezan seslerinin altında iftarı açmanız için unutulmaz bir an yaşama şansı vermektedir. Üstelik içten bir paylaşım göstererek bu sıcak anı daha güzel hale getirecek özel bir organizasyon kapsamında, iftara özel lezzetli yiyecekler ve içecekler ile boğazın serin suları üzerinde özel tekne ile dolaşırken bunu keyif içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel bir hizmet çatısı altında ve en güzel plan ile program dahilinde gerçekleştirilen iftar yemekleri adına, boğazda tekne turu için sunduğumuz bu hizmet, geniş bir kitle altında paylaşmanıza fırsat vermektedir. Üstelik bunu farklı insanları çağırarak sağlarken aynı zamanda yalnızca sevdikleriniz ile birlikte de yapabilirsiniz.

 

Farklı amaçlar Altında Teknede İftar Yemeği Düzenleme

İster kişisel olarak sevdiklerinizle boğazda iftar İstanbul şehri suları altında bunu gerçekleştirme imkanı yakalarken, aynı zamanda iş yemekleri kapsamında da özel bir organizasyon eşliğinde iftar tadında organize etme imkânını bulabilir, aynı zamanda boğaz turu eşliğinde özel olarak seçilmiş lezzet ile iftarı gerçekleştirebilirsiniz. Bu güzel ayrıcalık eşliğinde üstelik o harika yemekleri tadarken, ayrıca İstanbul’un modern yapısı üzerinde şahlanmış dört bir yanındaki camilerin mükemmel ışığı altında ve daha birçok değişik mimari yapı eşliğinde adeta bir göz banyosu da yapabilirsiniz. Alanında uzman olan deneyimli aşçılarımız ile sizlere tam damak tadınıza uygun bir menü hazırlarken, eğer dilerseniz bunu özel fasıl organizasyonları kapsamında daha güzel bir hale getirmekteyiz.

 

Bu sayede kulaklarınızın pası silinirken, boğaz manzarasının muhteşem görseli altında unutulmaz bir akşam geçirebilirsiniz. Üstelik boğazda iftar fiyatlarıbütçenize uygun şekilde sunulmakta ve bu özel, güzel ay içerisinde bambaşka duyguları da yaşama şansı elde edilmektedir. Boğaz turunu gerçekleştirirken masada bulunacak olan menüyü dilediğiniz gibi seçme şansını da kullanabilirsiniz. Damak tadına uygun birbirinden özel çorbalar ve salatalar eşliğinde, aynı zamanda özel porsiyon altında ızgara da yine profesyonel ellerde yapılmaktadır. Bu şekilde sizin ve sevdiklerinizin damak tadına uyacak lezzetleri seçebilir. Muhteşem boğaz manzarası altındaki tekne turunu çok daha özel bir hale getirebilirsiniz.

 

Özel Sunumlar Eşliğinde Muhteşem Bir İftar Yemeği

İstanbul köprüsü ile birlikte kız kulesi altında ve boğazın dört bir tarafından gelen ışıklar eşliğinde, unutulmaz bir tekne turu ile iftar yemeği gerçekleştirirken, ayrıca yediklerinizi sindirmek ve farklı alternatifler tatmak için de yine aperatif yiyecekler sizlere sunmaktayız. Uzun ama ruhsal açıdan mutlu geçecek bir oruç vaktinden sonra midenin rahatlaması için mevsim salata çeşitleri, domates ve söğüş ile birlikte biberin karışımı altında özel salatalar, yine sizlere boğazın serin sularında ve görsel güzelliği ile güzel bir zaman geçirme imkanı sunacaktır. Tekneye bindiğiniz andan itibaren gün sona erene kadar sunumlar devam etmektedir. Profesyonel personellerimiz memnun kalacağınız kusursuz bir hizmeti aralıksız olarak sağlamaktadır. Eğer iftar menüsü içerisinde herhangi bir değişiklik gerçekleştirmek isterseniz bunu şefimize söyleyerek hemen sağlayabilirsiniz.

 

Kurulduğumuz günden bu yana gerçekleştirdiğimiz profesyonel hizmet altında ve bugüne kadar elde ettiğimiz referanslar eşliğinde, özel rota dahilinde sizlere sevdiklerinizle beraber unutulmaz bir boğaz turu altında iftar yemeği sunmaktayız. Boğazı avucunun içi gibi bilen kaptanlarımız ile birlikte teknede iftar yemeği İstanbul şehri adına üstelik özel fotoğraflar ve videolar ile ölümsüz bir hale de getirilmektedir. Büyük bir deneyim içerisinde ve özverili bir çalışma altında gerçekleştirilen boğaz tekne turu ile bunu dostlarınız ve sevdiklerinizle paylaşarak, dini görevinizi en iyi şekilde yerine getirirken, bunu muhteşem bir manzara altında yapabilirsiniz.

 

Tatlılar, Meyveler ve Özel Eğlenceler ile İftarı Huzur İçinde Geçirebilirsiniz

İftar menüsünden sonra eğer tatlı ve meyve olarak neler olduğunu merak ediyorsanız bu konuda oldukça zengin bir seçeneği sizlere sunduğumuzu söylemek isteriz. Özel olarak hazırlanmış baklava çeşitleri ile birlikte aynı zamanda kişisel olarak da yine değişik tatlılar sunum edilebilmektedir. Aynı zamanda mevsimi adına tüm farklı meyveler özel olarak dilimlenmiş bir şekilde masalara servis edilmektedir. Tüm bu olanaklar teknede iftar yemeği fiyatları ile bütçenizi herhangi bir şekilde zorlamadan gerçekleştirme şansını vermektedir. Ayrıca daha uygun fiyatlar kapsamında bir organizasyon isterseniz ya da yalnızca ailenizle birlikte katılmayı arzu ettiğiniz bir organizasyon adına da genel iftar tekne turlarına da katılıp eğlenceli bir gece geçirebilirsiniz.

Sizlere boğazda iftar yemeği İstanbul adına şehri ayaklarınızın altına getirerek, muhteşem bir manzara altında, dört bir taraftan gelen ışıklandırmalar ile unutulmaz bir gece yaşamanıza fırsat sunmaktayız. Üstelik farklı fasıllar ya da değişik eğlenceler altında yemeğinizi yerken harika gösterilere şahit olabilirsiniz. Diğer taraftan teknenin dışına bakarak İstanbul’un ne kadar harika göründüğüne de şahitlik edebilirsiniz. Herkesin bütçesine uygun şekilde boğazda iftar yemeği fiyatları ile sizlere bu keyfi yaşamanız için özel olanaklar sunmaktayız. Daha detaylı bilgi almak ve 11 ayın sultanı olan bu özel ay içerisinde, tekne turu ile iftar menüsü gerçekleştirmek isterseniz. Hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz