TEKLİF AL

Boğazda Yat Kiralama – Fiyatları – İstanbul

Boğazda Yat Kiralama – Fiyatları – İstanbul

Farklı kriterlere sahip olan ve aynı şekilde özel zamanları eşsiz bir hale getirecek birbirinden farklı yatlar ile değişik alternatifler değerlendirilebilir. Özellikle İstanbul’un o eşsiz boğaz manzarası altında büyülü bir gün geçirmek adına farklı sürelerde yat kiralama hizmetini elde edebilirsiniz. Üstelik çok uygun yat kiralama fiyatları dahilinde sevdiklerinize unutulmaz bir sürpriz yapabilir, tarihi yalıları ve muazzam bir görsele sahip olan sarayları izleyerek adeta bir göz banyosu yapabilirsiniz.

 

Kız kulesi ya da çevrede görülebilecek muazzam camiler ile birlikte masalsı bir tur gerçekleştirilebilir. Üstelik bu yat kiralama İstanbul şehri adına farklı amaçlar altında bunu gerçekleştirmek kişisel tercihlere bağlı olarak sizlere kalmış durumdadır. Bunlar içerisinde genel anlamda tekne kiralama hizmeti elde edebilirken, aynı zamanda boğazda sevdiklerinizle birlikte güzel ve baş başa bir sohbeti keyifle gerçekleştirirken, bunun yanı sıra boğaz manzarasını yaşarken sevdiklerinizle birlikte asla unutamayacağınız bir zaman geçirebilirsiniz.

 

Keyifli Bir Yat Turu

İstanbul’da yaşayın ya da yaşamayın ve bu özel fırsatı mutlaka deneyimlemelisiniz. Boğazın eşsiz manzarası altında özel olarak bu muhteşem görselin tadını çıkarırken, aynı zamanda dönemin en harika saraylarını ve yalılarını görebilirsiniz. Tamamen profesyonel bir şekilde hazırlanmış plan ve program dahilide, arzu ettiğiniz herhangi bir noktadan tur başlayarak unutulmaz bir zaman geçirmesine fırsat verilmektedir.

 

Özel bir şekilde dekore edilmiş yat içerisinde her şey önceden eksiksiz olarak hazırlanmak suretiyle sizlere sunulmakta, unutulmaz bir zaman geçirmenize olarak tanınmaktadır. Bu eşsiz fırsatı yakalamak için boğazda yat kiralama İstanbul adına bizimle hemen iletişim kurabilirsiniz. Güzel bir akşam boğaz sefası ile birlikte aile toplantısı gibi daha birçok değişik seçenek kapsamında en uygun fiyatlar dahilinde bu organizasyonları gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul’un her kısmının manzarasını muazzam boğazın görseli altında yaşarken, sevdiklerinizle beraber bambaşka lezzetleri de bu şekilde tadabilirsiniz.

 

İstanbul İçin Yat Turları

Dört bir yanı muhteşem güzellikler ile birlikte eşsiz bir görseli ayaklarınıza sunan yat kiralama hizmetleri dahilinde, özel bir gezi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu kapsamda İstanbul’a hiç görmediğiniz bir açıdan bakabilir, gezebilir, çok eski dönemlerden kalma en özel yaralıları ziyaret ederek, turistik bir gezi yaparken ayrıca muazzam bir görsel altında göz banyosu yapabilirsiniz.

 

Üstelik sadece bunu bireysel değil, aynı zamanda kişisel tercihler kapsamında İstanbul’un farklı noktalarını sevdikleriniz ve dostlarınız ile görme şansını elde ederek, yaz aylarında güneşin keyfini en iyi şekilde çıkarabilirsiniz. Sabah istediğiniz saatte istediğiniz yerden başlayan en uygun boğazda yat kiralama fiyatlarıeşliğinde, bu alanda büyük bir tecrübe sahibi olan uzman kaptanlar ve profesyonel personeller ile gün içerisinde tüm arzu ettiklerinizi en iyi hizmet kapsamında anında bulabilirsiniz.

 

Yatta Sevdiklerinizle Eğlenme Fırsatı

Güze bir güne yakışır İstanbul manzarası ile birlikte sevdiklerinize unutulmaz bir gün yaşatma imkanının elde edebilirsiniz. İstanbul’un eşsiz deniz ve tarih manzarası ile çevrelenmiş olan ve harika görseli altında bir gün içerisinde, Kız Kulesi ile birlikte boğaz köprüsünün yanından geçerken harika akşam ışıkları altında sevdiğinizle unutulmaz bir an yaşayabilirsiniz. Üstelik kiralık yat İstanbul seçeneği dahilinde herkes kendi bütçesine uygun şekilde bunu gerçekleştirebilir. İster Kız Kulesi’nin yanında istenirse de boğazın bambaşka biri noktasında keyifli zaman gerçekleştirmeyi arzu ederseniz hemen bizimle iletişim kurabilir ve asla unutamayacağınız bir güne şahitlik edebilirsiniz.

 

Üstelik bunu gerçekleştirirken artık bir gelenek haline gelmiş olan fotoğrafları da anlık şekilde sizlere en iyi biçimde sunarak bu anı ölümsüz hale getiriyoruz. Tamamen kaliteli ve özel yatlar içinde gerçekleştirilen bu keyifli tur için, kaliteli ve lüks yatların tüm farklı özellikleri eşliğinde, ayrıca herkesin bütçesi dahilinde çok uygun fiyatlar ile sunulmaktadır.

 

Yatta Sevdiklerinizle Güzel Bir Zaman Geçirebilirsiniz

Sevdikleriniz için şaşırtıcı bir gün gerçekleştirmek adına yatta onlara harika İstanbul manzarasını sunabilirsiniz. Farklı organizasyonlar kapsamında İstanbul boğazını ve çevredeki en özel görüntü fırsatı altında unutulmaz bir eğlence gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca boğaz üzerinde görülebilecek değişik yerlerden gelen havai fişek gösterileri gibi daha birçok değişik sürprizlere şahitlik edebilirsiniz. Tabii tüm sevdikleriniz için daha özel bir durum bir gerçekleştirmek adına, İstanbul boğazını hem gece hem de gündüz onlara gösterebilir ve bunu arzu ettiğiniz herhangi bir anda gerçekleştirebilirsiniz.

 

Boğazın büyüleyici manzarası altında ve eşsiz görseliyle bir mavi yolculuğa çıkarak hem sevdiklerinizi mutlu edebilir hem de güzel bir eğlence geçirebilirsiniz. Onlara güzel bir sürpriz yaparken aynı zamanda etkileyici bir ortam içerisinde gösterişli bir manzara sunabilirsiniz. Boğazı avucunun içi gibi bilen uzman kaptanlarının eşliğinde ve bu konuda tecrübeli bir hale gelmiş personelimiz ile her şeyin mükemmel gitmesine imkan tanımaktayız. Üstelik bunu uygun kiralık yat fiyatları ile gerçekleştirerek bütçenizi aşmadan muazzam bir boğaz manzarasında yapmanıza fırsat sunuyoruz.

 

Farklı Amaçlar Altında Yat Kiralama Keyfi

 

İstanbul Boğazı’nda ve bölgenin tüm çevresinde, aynı zamanda VIP Kiralama hizmetleri altında yatlarımız ve sizlere en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyarız. Farklı boyutlara sahip olan lüks yatlar sayesinde, arzu ettiğiniz tüm farklı organizasyonları gerçekleştirebilir, aynı zamanda boğazın mükemmel maviliğini ve güneşini yaşarken, özel noktaları göme şansını da yakalayabilirsiniz. Daha önce hiç görmediğiniz açıdan boğazın muazzam görseline bakarak sevdikleriniz ya da dostlarınız ile eşsiz bir gün geçirebilirsiniz.

 

Dünyanın en pahalı evleri arasında geçen İstanbul yalıları, birbirinden özel tarihi yapılarına sahip Osmanlı Sarayları ile birlikte ayrıca Kız Kulesi gibi asırlık mimari yapıları, keyifli bir şekilde özel yat turları kapsamında görebilirsiniz. Panoramik boğaz turları ile birlikte en uygun bir bütçeler dahilinde unutulmaz bir geziyi bizimle birlikte gerçekleştirmeniz oldukça kolaydır.