Farklı kriterlere sahip olan ve aynı şekilde özel zamanları eşsiz bir hale getirecek birbirinden farklı yatlar ile değişik alternatifler değerlendirilebilir. Özellikle İstanbul’un o eşsiz boğaz manzarası altında büyülü bir gün geçirmek adına farklı sürelerde yat kiralama hizmetini elde edebilirsiniz. Üstelik çok uygun yat kiralama fiyatları dahilinde sevdiklerinize unutulmaz bir sürpriz yapabilir, tarihi yalıları ve muazzam bir görsele sahip olan sarayları izleyerek adeta bir göz banyosu yapabilirsiniz.

 

Adalar, kız kulesi ya da çevrede görülebilecek muazzam camiler ile birlikte masalsı bir tur gerçekleştirilebilir. Üstelik bu yat kiralama İstanbul şehri adına farklı amaçlar altında bunu gerçekleştirmek kişisel tercihlere bağlı olarak sizlere kalmış durumdadır. Bunlar içerisinde genel anlamda tekne kiralama hizmeti elde edebilirken, aynı zamanda yatta doğum günü ya da evlenme teklifi ile birlikte adalara özel turlar veya yemekli tur seçeneklerin yanı sıra özel yüzme turları sayesinde sevdiklerinizle birlikte asla unutamayacağınız bir zaman geçirebilirsiniz.

 

Yemekli Yat Turu

 

İstanbul’da yaşayın ya da yaşamayın ve bu özel fırsatı mutlaka deneyimlemelisiniz. Boğazın eşsiz manzarası altında özel olarak hazırlanmış lezzetli yiyeceklerin tadını çıkarırken, aynı zamanda dönemin en harika saraylarını ve yalılarını görebilirsiniz. Tamamen profesyonel bir şekilde hazırlanmış özel ve zengin menüsü, arzu ettiğiniz herhangi bir noktadan tur başlayarak unutulmaz bir zaman geçirmesine fırsat verilmektedir.

 

Özel bir şekilde dekore edilmiş yat içerisinde tüm menü önceden eksiksiz olarak hazırlanmak suretiyle yatlara taşınarak, sizlere unutulmaz bir zaman geçirmenize olarak tanınmaktadır. Bu eşsiz fırsatı yakalamak için boğazda yat kiralama İstanbul adına bizimle hemen iletişim kurabilirsiniz. Romantik akşam yemekleri ya da iş yemeği ile birlikte aile toplantısı gibi daha birçok değişik seçenek kapsamında en uygun fiyatlar dahilinde bu organizasyonları gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul’un her kısmının manzarasını muazzam boğazın görseli altında yaşarken, sevdiklerinizle beraber bambaşka lezzetleri de bu şekilde tadabilirsiniz.

İstanbul Adalar İçin Yat Turları

 

Dört büyük adası ve beş küçük adası ile birlikte eşsiz bir görseli ayaklarınıza sunan yat kiralama hizmetleri dahilinde, özel bir gezi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu kapsamda adaları da gezebilir, çok eski dönemlerden kalma en özel yaralıları ziyaret ederek, turistik bir gezi yaparken ayrıca faytonlarla tüm adaları keyifle dolaşabilirsiniz.

 

Üstelik sadece bu adaları gezmek değil aynı zamanda kişisel tercihler kapsamında farklı noktalarda da yüzme şansını elde ederek, yaz aylarında güneşin keyfini en iyi şekilde çıkarabilirsiniz. Sabah istediğiniz saatte istediğiniz yerden başlayan en uygun boğazda yat kiralama fiyatları eşliğinde, bu alanda büyük bir tecrübe sahibi olan uzman kaptanlar ve profesyonel personeller ile gün içerisinde tüm arzu ettiklerinizi en iyi hizmet kapsamında anında bulabilirsiniz.

 

Yatta Evlenme Teklifi Fırsatı

 

Romantik bir akşama yakışır masa ile birlikte sevdiğinize o özel soruyu yöneltebilirsiniz. Mumlarla çevrelenmiş olan ve harika yiyeceklerin sunulduğu mükemmel bir akşam içerisinde, Kız Kulesi ile birlikte boğaz köprüsünün yanından geçerken lazer gösterisi altında sevdiğinize unutulmaz bir an yaş atabilirsiniz. Üstelik kiralık yat İstanbul seçeneği dahilinde herkes kendi bütçesine uygun şekilde bunu gerçekleştirebilir. İster kız Kız Kulesi’nin yanında istenirse de boğazın bambaşka biri noktasında evlenme teklifini ne zaman gerçekleştirmeyi arzu ederseniz o anda muhteşem bir lazer görseli kapsamında sevdiğinizin aklını başından alabilirsiniz.

 

Üstelik bunu gerçekleştirirken artık bir gelenek haline gelmiş olan fotoğrafları da anlık şekilde sizlere en iyi biçimde sunarak bu anı ölümsüz hale getiriyoruz. Tamamen kaliteli ve özel yatlar içinde gerçekleştirilen bu romantik akşam yemeği için, kaliteli ve lüks yatların en özel yerlerine hazırlanmış olan masa eşliğinde, ayrıca unutulmaz bir yemek ve yine özel menü kapsamında sunulmaktadır.

 

Yatta Sevdiklerinizin Doğum Günümü Kutlayabilirsiniz

 

Sevdikleriniz için şaşırtıcı bir gün gerçekleştirmek adına yatta doğum günü imkânını onlara sorabilirsiniz. Farklı doğum günü organizasyonları kapsamında kokteylli partiler, dansöz, fasıl ya da yiyecek fırsatı altında unutulmaz bir eğlence gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca volkan patlaması ile birlikte havai fişek gösterileri gibi daha birçok değişik sürprizler yine sizleri bekliyor. Tabii doğum günü sahibine daha özel bir durum bir gerçekleştirmek adına, lazer gösterisi de yaptırabilir ve bunu arzu ettiğiniz herhangi bir anda gerçekleştirebilirsiniz.

 

Boğazın büyüleyici manzarası altında ve eşsiz görseliyle bir mavi yolculuğa çıkarak hem sevdiklerinizi mutlu edebilir hem de güzel bir eğlence geçirebilirsiniz. Sürpriz bir giriş yaparken aynı zamanda etkileyici bir ortam içerisinde gösterişli bir kutlama yapabilirsiniz. Boğaza avucunun içi gibi bilen uzman kaptanlarının eşliğinde ve kutlama günleri adına tecrübeli hale gelmiş personelimiz ile her şeyin mükemmel gitmesine imkan tanımaktayız. Üstelik bunu uygun kiralık yat fiyatları ile gerçekleştirerek bütçenizi aşmadan muazzam bir boğaz manzarasında yapmanıza fırsat sunuyoruz.

 

Farklı Amaçlar Altında Tekne Kiralama Keyfi

 

İstanbul Boğazı’nda ya da adalar çevresinde ve aynı zamanda VIP Kiralama hizmetleri altında yatlarımız ve sizlere en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyarız. Farklı boyutlara sahip olan lüks yatlar sayesinde, arzu ettiğiniz tüm farklı organizasyonları gerçekleştirebilir, aynı zamanda boğazın mükemmel mavi yeni ve güneşini yaşarken, özel noktalarda yüzme şansını da yakalayabilirsiniz. Daha önce hiç görmediğiniz açıdan boğazın muazzam görseline bakarak sevdikleriniz ya da dostlarınız ile eşsiz bir gün geçirebilirsiniz.

 

Dünyanın en pahalı evleri arasında geçen İstanbul yalıları, birbirinden özel tarihi yapılarına sahip Osmanlı Sarayları ile birlikte ayrıca Kız Kulesi gibi asırlık mimari yapıları, keyifli bir şekilde özel yat turları kapsamında görebilirsiniz. Panoramik boğaz turları ile birlikte en uygun bir bütçeler dahilinde unutulmaz bir geziyi bizimle birlikte gerçekleştirmeniz oldukça kolaydır.